تهران ، نارمک ، میدان نبوت ، ابتدای جانبازان شرقی ، پلاک 467 ، طبقه پنجم

راه اندازی خط تولیدآبکاری

راه اندازی خط تولیدآبکاری

در این مقاله به راه اندازی  اولین خطوط آبکاری توسط  Monro برای گسترش خط آبکاریPKG Equipment میپردازیم.

شما می توانید جهت مشاوره, راه اندازی خط تولید آبکاری وخریدمواداولیه آبکاری ,با کارشناسان آبکارصنعت با شماره های زیر در تماس باشید:

۰۹۱۲۶۳۰۱۸۶۴ – ۰۹۱۲۹۶۱۹۸۳۰

 

راه اندازی خط آبکاری

راه اندازی خطوط آبکاری

شروع کار مونرو
مونرو شروع به افزایش ظرفیت آبکاری  کرد، که به معنای گسترش عملیات خود و افزودن یک خط پایان بود. جان رو هرگز خود را به‌عنوان یک مرد «ماشین جدید» تصور نمی‌کرد، به جای آن ترجیح می‌داد تایرهای یک ماشین دست دوم عالی را لگد بزند که کار را به همان اندازه یک مدل نمایشگاهی برای او انجام دهد. به عنوان مدیر کل مونرو پلاتینگ در روچستر، نیویورک، زمانی که چهار سال پیش به این شرکت پیوست، زمانی که مالک کن مک آلپین او را برای اداره شرکت تکمیل کننده به هیئت مدیره آورد، همین رویکرد را در پیش گرفت. رو می‌گوید: «کن مرا به سمت رشد این تجارت سوق داد. وقتی من وارد شدم، کار خط بشکه ما یک شیفت در روز بود و بعد از حدود دو سال و نیم، آن را به جایی رساندیم که 24 ساعت شبانه روز و پنج روز هفته آن را اجرا می کردیم. بنابراین وقتی نمی‌توانست ساعت‌های بیشتری در روز را برای کار اضافی بسازد، روو شروع به افزایش ظرفیت کرد، که به معنای گسترش عملیات مونرو و افزودن خط جدید بود. او می گوید: «مشتریان ما کار اضافی برای ما داشتند. ما فقط نتوانستیم آن را قبول کنیم.» مونرو پلاتینگ در تاسیسات 39000 فوت مربعی خود که به مدت 50 سال در روچستر، سیراکیوز، بوفالو و تمام ایالت های نیویورک و پنسیلوانیا خدمت کرده است، در نیکل الکترولس و روی آبکاری شده تخصص دارد.

ریشه در سال 1964

ریشه‌های این شرکت به سال 1964 بازمی‌گردد، زمانی که فرانک مک آلپین و رالف درلث، McAlpin-Derleth Tool and Die را در روچستر تأسیس کردند. پس از افزودن عملیات مهر زنی در سال 1965، شرکت رشد کرد تا آبکاری مونرو را به عنوان یک عملیات تکمیل داخلی برای آبکاری روی و نیکل الکترولس آغاز کند.

مک آلپین در سال 1981 پس از ترک شرکت درلث، نام شرکت را به صنایع مک آلپین تغییر داد. این شرکت اکنون یک شرکت فلزکاری دقیق متنوع است که محصولات، مونتاژها و خدمات ورق فلزی را به بخش های مخابرات، کامپیوتر، ماشین های تجاری، تجهیزات اداری، پزشکی، حمل و نقل، تجهیزات رای گیری، الکترونیک، مدیریت انبار و خودرو ارائه می دهد.

هنگامی که مک آلپین در سال 1992 بازنشسته شد، پسرانش کن و مایک به ترتیب رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور شدند. این شرکت برای چندین دهه یکی از موفق ترین شرکت های خصوصی روچستر بوده است.

بخشی از این موفقیت ناشی از دانستن زمان گسترش، و زمان افزودن خدمات به مشتریان است، چالشی که Rowe وظیفه داشت در مواقعی که نیاز به افزودن ظرفیت به Monroe Plating داشت، آن را حل کند.

رو می‌گوید: «من حدود یک سال وقت صرف کردم تا ببینم چه جایگزین‌هایی برای اضافه کردن ظرفیت داریم. و در همان زمان، من باید به مدیریت شرکتم نشان می‌دادم که اگر پولی را برای خط جدید خرج کنیم، واقعاً کارهایی در انتظار ما بود.

هنگامی که Rowe مجوز شروع پروژه را در اواخر سال 2014 دریافت کرد، او با PKG Equipment در روچستر، تولید کننده و ارائه دهنده خدمات تجهیزات آبکاری و فرآیند کار کرد. PKG قابلیت طراحی، ساخت و نصب تجهیزات را دارد، در حالی که خدمات و بازسازی خطوط آبکاری را در سطح بین المللی انجام می دهد.

کارشناسان PKG

هنگامی که رو با استفان پونتارلی، مدیر عامل شرکت خانوادگی PKG ملاقات کرد، آنها در مورد تجهیزات جدید و استفاده شده که نیازهای مونرو را برآورده می کنند، صحبت کردند.

پونتارلی می‌گوید: «من و جان تصمیم گرفتیم استفاده‌شده با بودجه‌شان بهتر باشد. «سپس موضوع پیدا کردن تجهیزات مناسب بود. تجهیزات استفاده شده هیچ اشکالی ندارد، تا زمانی که تجهیزات استفاده شده «درست» باشند.»

هنگامی که رو در یک خط مستعمل که در یک کارخانه بسته موجود بود، سرب دریافت کرد، او و پونتارلی رفتند تا آن را بررسی کنند، اگرچه پونتارلی مهر تاییدی برای مونرو نداد تا خط را بگیرد و آن را به محل خود برگرداند.

پونتارلی می گوید: «این در کانکتیکات بود. من به او گفتم که ما واقعاً باید بیرون برویم و آن را ارزیابی کنیم، و همین کار را هم کردیم. به جان گفتم فکر نمی‌کردم منطقی باشد، و این خط درستی نبود. خط قدیمی بود، در شرایط نامناسبی قرار داشت، و تانک ها فراتر از طول عمرشان بودند.»

از آنجایی که PKG نه تنها خطوط جدید می‌سازد، بلکه زمان زیادی را صرف سرویس‌دهی و بازسازی خطوط موجود می‌کند، پونتارلی به Rowe توصیه کرد که از آنجا دور شود. این توصیه از سالها تجربه حاصل شد که از پدر پونتارلی، سام، که تجهیزات PKG را در سال 1969 راه اندازی کرد. صنعت.

National Finishing در بوفالو اولین مشتری PKG بود، اما سام با مشتریان دیگری مانند Eastman Kodak، زیراکس و Bausch & Lomb تجارت را توسعه داد.

PKG در دهه 1970 شروع به ساخت تجهیزات آبکاری با استفاده از ترموپلاستیک کرد. در اوایل دهه 80، سام ماشین‌های جوشکاری و شکل‌دهی پلاستیک را از اروپا خرید تا قابلیت‌های ساخت پلاستیک خود را گسترش دهد. PKG یکی از اولین شرکت هایی در ایالات متحده بود که این نوع فناوری را داشت.

راه اندازی خطوط آبکاری

راه اندازی خطوط آبکاری

دو بالابر تمام اتوماتیک هر یک دارای حداکثر ظرفیت بارگیری 180 پوندی در هر بشکه هستند. گسترش به تجهیزات بیشتر خرید آن تجهیزات PKG را قادر ساخت تا شروع به ارائه سیستم های آبکاری کلید در دست کند. در دهه 1980، PKG با ساخت سفارشی چندین نوع تجهیزات فرآیندی مقاوم در برابر خوردگی، و همچنین ساخت اسکیدهای دارویی، مخازن برای صنایع تولید شیمیایی و تجهیزات فرآیند خشک برای جابجایی مواد، شروع به گسترش به سایر صنایع کرد. خدمات اضافی باعث رشد PKG شد و این شرکت را قادر ساخت تا در سال 1990 ساختمانی به مساحت 25000 فوت مربع بخرد تا توسعه یابد و چند سال بعد با افزایش تقاضا برای خدمات خود 10000 فوت مربع دیگر اضافه کرد. فرزندان سام – استفن، ماریا و کارلا – اکنون مالک و اداره کننده PKG با بیش از 30 کارمند هستند. در سال 2014، PKG بیش از 1 میلیون دلار در فضا و تجهیزات اضافی برای تأسیسات 50000 فوت مربعی خود سرمایه‌گذاری کرد. تخصص گسترده PKG یکی از دلایلی بود که Rowe از شرکت درخواست کمک کرد، و این تخصص زمانی که Rowe در مورد خطی که در تاسیساتی که در جنوب نیویورک در نزدیکی Horseheads در حال بسته شدن بود شنید، حیاتی شد. این خط یک نامزد عالی برای انتقال به مونرو پلاتینگ بود، به خصوص که PKG چند سال قبل خط و سیستم های آن را بازسازی کرده بودوسبب موفقیت این شرکت شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

آبکار صنعت با هدف ارائه خدمات تخصصی از جمله تست آزمایشگاه و مشاوره در راه اندازی خطوط آبکاری و همچنین عرضه مستقیم کلیه مواد اولیه تخصصی صنعت آبکاری به صورت مایع و پودر با تیمی با تجربه و حرفه ای در سال 1402 تاسیس گردیده و می کوشد تا نسبت به رفع مشکلات در راه اندازی و تامین مواد اولیه گامی مثبت بردارد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت برای شرکت ایمن صنعت سها محفوظ می باشد.