تهران ، نارمک ، میدان نبوت ، ابتدای جانبازان شرقی ، پلاک 467 ، طبقه پنجم

انواع آبکاری نیکل و فواید آنها

انواع آبکاری نیکل و فواید آنها

محصولات زیادی در بازار وجود دارد که از نوعی آبکاری نیکل در فرآیند تولید استفاده می کنند.انواع آبکاری نیکل وجود دارد. آبکاری نیکل شامل افزودن یک لایه نازک نیکل بر روی یک جسم فلزی است. خدمات آبکاری نیکل مزایای مختلفی دارد. برخی از مزایای آبکاری نیکل شامل اهداف تزئینی یا ایجاد مقاومت در برابر سایش و خوردگی است.

انواع آبکاری نیکل

قیمت مواد آبکاری نیکل

انواع آبکاری نیکل

آبکاری نیکل روشن
آبکاری نیکل الکترولس
آبکاری نیکل کسل کننده

 

آبکاری نیکل روشن

نیکل روشن

خواص: فرآیند پوشش نیکل روشن شامل افزودن جریان الکتریکی به یک آیتم است.  به دلیل محتوای گوگرد بالا، روکشی آینه مانند ایجاد می کند. رسانایی خوبی را ارائه می دهد اما به اندازه سایر انواع آبکاری نیکل مقاوم در برابر خوردگی یا انعطاف پذیری نیست.خاصیت تراز کردن بالایی دارد. این بدان معنی است که خطوط پرداخت و هرگونه نقص دیگر را روی سطح یک ماده پنهان می کند.

کاربرد دارد: آبکاری نیکل روشن را روی فولاد، آلومینیوم، مس، برنج و آهن اعمال کنید تا ظاهری تمیز و روشن داشته باشید. همچنین به عنوان پایه ای برای سایر پوشش های آبکاری برای افزایش روشنایی ایده آل است.

ایده‌آل برای: سپرها، رینگ‌ها، لوله‌های اگزوز و تریم‌های اتومبیل، موتور سیکلت و دوچرخه و همچنین وسایل روشنایی و لوله‌کشی. همچنین برای بازیابی مکانیزم های ماشینی که فرسوده شده اند ایده آل است. فرآیند آبکاری نیکل روشن ما می تواند به بازیابی طیف وسیعی از موارد و اجزای دیگر کمک کند.

آبکاری نیکل الکترولس

نیکل الکترولس

خواص:پوشش نیکل الکترولس بر خلاف سایر اشکال آبکاری نیکل است. این به این دلیل است که پوشش نیکل الکترولس از یک واکنش اتوکاتالیستی استفاده می کند. کل فرآیند بدون جریان الکتریکی انجام می شود. برای پوشش یکنواخت با وجود شکل قطعه موثر است و می تواند روی سطوحی که رسانا نیستند رسوب کند. خدمات آبکاری نیکل الکترولس برای جلوگیری از خوردگی و سایش ایده آل هستند. این فرآیند همچنین برای هر چیزی که به سختی بالا نیاز دارد عالی است.

برای: پلاستیک و انواع فلزات به عنوان لایه حاوی 4٪ تا 7٪ فسفر است.

ایده آل برای: وسایل آشپزخانه مانند دستگیره در و شیر حمام. تجهیزات اداری مانند محورهای محرک، روتورها و شیرهای میدان نفتی.پوشش نیکل الکترولس اغلب به عنوان یک پوشش در بردهای مدار چاپی برای الکترونیک استفاده می شود. سپس مدارها از یک لایه طلای اضافه شده برای جلوگیری از خوردگی بیشتر استفاده می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاربردهای خدمات پوشش نیکل الکترولس ما با ما تماس بگیرید.

آبکاری نیکل مات (سولفامات نیکل)

نیکل سولفامات (نیکل کدر)

خواص: این فرآیند شبیه به پوشش نیکل روشن است اما روکش مات و کسل کننده ای ایجاد می کند. این آبکاری نیکل سخت سایش، چکش خوار است و مقاومت قابل توجهی در برابر خوردگی ارائه می دهد. این پوشش می تواند ضخامت ایجاد کند و برای اهداف سایش و اصلاح ابعاد مفید است.

اعمال می شود:  نیکل کسل کننده به عنوان یک لایه زیرین برای آبکاری کروم، قلع، آبکاری نقره و آبکاری طلا ایده آل است.

ایده آل برای: هر چیزی که نیاز به حرکت دارد مانند قطعات ماشین و فنر. پوشش نیکل کسل کننده نیز برای اتصال به کاربردهایی که مستلزم لحیم کاری، لحیم کاری یا جوش لیزری هستند ایده آل است. نیکل کسل کننده معمولاً در بازسازی وسایل نقلیه قبل از سال 1933 استفاده می شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

درباره ما

آبکار صنعت با هدف ارائه خدمات تخصصی از جمله تست آزمایشگاه و مشاوره در راه اندازی خطوط آبکاری و همچنین عرضه مستقیم کلیه مواد اولیه تخصصی صنعت آبکاری به صورت مایع و پودر با تیمی با تجربه و حرفه ای در سال 1402 تاسیس گردیده و می کوشد تا نسبت به رفع مشکلات در راه اندازی و تامین مواد اولیه گامی مثبت بردارد.

شبکه های اجتماعی

© تمامی حقوق وبسایت برای شرکت ایمن صنعت سها محفوظ می باشد.